Ще 4 людини померли і 14 захворіли. Ситуація з COVID-19 в Білій Церкві

  • Ситуація з COVID-19 в Білій Церкві
У Білій Церкві за останню добу від коронавірусної інфекції померли чотири людини. 

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради.

Станом на ранок 29 вересня COVID-19 підтвердили ще у 14 жителів Білої Церкви і 5 жителів району - м. Узин -1, с. Піщана-1, с. Фурси -1, с. Томилівка -1, с. Сидори -1.

В Білоцерківській міській лікарні №3 знаходяться 113 хворих, з них 78 білоцерківців. У 68-х містян діагноз підтверджено лабораторно. 

За добу у відділення інфекційної лікарні поступило 11 жителів Білої Церкви. На кисневій підтримці перебувають 30 пацієнтів. Один хворий підключений до апарату ШВЛ.

У місті продовжують переводити пацієнтів із негативним ПЛР-тестом в інші лікарні. За останню добу в інші лікарні перевели трьох осіб. 

Одужали від COVID-19 дев’ять людей. На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 222 хворих. Під наглядом сімейних лікарів - 575 контактних осіб.

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 528 містян, в Білоцерківському районі – 156 осіб

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 58 медичних працівників Білої Церкви.

 
Читайте також: Медики Білоцерківської лікарні №1 почали отримувати позитивні тести на коронавірус.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе