УПЦ КП не існує – Мінкульт

Міністерство культури України оприлюднило заяву, у якій нагадало про втрату чинності наказу, за яким у 2017 році зареєструвало статут релігійної громади УПЦ КП. Відтак, у відомстві наголошують, що УПЦ КП припинила своє існування шляхом приєднання до Київської митрополії православної церкви України (ПЦУ).
«Наказом Міністерства культури України від 30.01.2019 року № 54 було зареєстровано статут релігійної організації «Київська митрополія української православної церкви (Православної церкви України)». Також цим наказом на підставі рішень Помісного собору колишньої УПЦ КП від 15.12.2018 року було визнано такими, що втратили чинність, накази Міністерства від 12 червня 2017 року № 505 «Про реєстрацію Статуту релігійної організації «Київська патріархія української православної церкви Київського патріархату» у новій редакції та від 08 липня 2016 року «Про нову редакцію Статуту про управління Української Православної Церкви Київський Патріархат»», – сказано у заяві Мінкульту.
Також відомство наголошує, релігійне об’єднання УПЦ КП припинило свою діяльність шляхом об’єднання й приєднання до ПЦУ.
«Всі функції статутних органів колишнього УПЦ КП перейшли до компетенції відповідних керівних органів УПЦ (ПЦУ), які отримали всі повноваження й юридичні підстави для прийняття відповідних рішень стосовно майбутнього тих релігійних організацій, які перебували у складі колишнього релігійного об’єднання УПЦ КП», – нагадують у заяві.
Як уже повідомлялося, УПЦ КП зернулася до суду скасувати її ліквідацію.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе