У Білій Церкві за добу – 52 нових хворих на коронавірус, 2 людини померли

  • 2 людини померли
Станом на ранок 4 листопада COVID-19 підтвердили ще у 52-х жителів Білої Церкви і 6-ти жителів районц (м. Узин – 2, с. Межове -1, с. Тарасівка -1, с. Томилівка -1, с. Шкарівка -1).

В Білоцерківській міській лікарні №3 знаходяться 122 хворих, з них 96 білоцерківців. У 76-х жителів міста діагноз підтверджено лабораторно.  

За добу до відділення поступило 5 хворих. Одужали 6 людей. На кисневій підтримці перебувають 88 пацієнтів. До апарату штучної вентиляції легень підключена одна людина.  

Також в Білоцерківській міській лікарні №1 знаходиться 62 хворих, з них у 44 діагноз підтверджено ПЛР. На кисневій підтримці – 27 пацієнтів.

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходиться 769 хворих. Під наглядом сімейних лікарів - 1536 контактних осіб.

На жаль, сьогодні у місті померли двоє чоловіків із COVID-19: 74-річний житель Білої Церкви та  67-річний житель с. Межове Білоцерківського району.

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 140-ти медичних працівників Білої Церкви. За добу коронавірус підтвердили у 7-х медпрацівників. 

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 1570 людей, в Білоцерківському районі – 389.  

Раніше повідомлялося, що у Києві почали перетворення Палацу спорту на госпіталь для хворих на COVID-19.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе