На Білоцерківщині ще у 119-х людей підтвердили коронавірус, 2 пацієнти померли

Станом на ранок 26 листопада COVID-19 підтвердили ще у 70-х жителів Білої Церкви і 49-ох жителів району  (м. Узин – 34, с. Михайлівка – 2, с. Острійки – 2, с. Сорокотяги – 2, с. Чепиліївка – 2, с. Шкарівка – 2, с.с. Дрозди, Піщана, Сидори, Сухоліси, Тарасівка – по 1).

В Білоцерківських міських лікарнях №1 та №3, Білоцерківській районній лікарні знаходяться 286 хворих, з них 194 білоцерківця.  За добу до відділень лікарень поступило 30 хворих. Одужала – 31 людина. 

На кисневій підтримці перебувають 149 пацієнтів. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 780 хворих. Під наглядом сімейних лікарів – 827 контактних осіб.

На жаль, сьогодні у місті померли двоє хворих із COVID-19.

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 253-х медичних працівників Білої Церкви та 46-х медичних працівників Білоцерківського району. За добу коронавірус підтвердили у 14-х медичних працівників. 

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 2802 людини, в Білоцерківському районі – 894.  

Раніше повідомлялося, що у МОЗ підтвердили можливість повного локдауну на Новий рік.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе