Для українців можуть запровадити паспорти вакцинації – Ляшко

  • Для українців можуть запровадити паспорти вакцинації – Ляшко
Вакцинованих від коронавірусу осіб заноситимуть до спеціальної електронної бази, щоб потім лікарі могли видати довідку про щеплення. 

Про це в ефірі каналу "Україна" розповів головний санлікар Віктор Ляшко. 

За словами заступника міністра охорони здоров’я, коли на міжнародному рівні запровадять паспорти вакцинації, така електронна система дозволить оперативно видавати довідки про щеплення. 

Також, за словами Ляшка, уряд робить усе можливе, щоб вакцинувати українців від 18 років безкоштовно двома дозами вакцини. За власні кошти вакцину можна буде придбати не раніше другого півріччя 2021 року.

Заступник міністра охорони здоров’я каже, що влада робитиме все можливе, щоб повнолітні українці безкоштовно отримали дві дози вакцини.

"Сьогодні держава зацікавлена зробити щеплення безоплатно для всіх верств населення. Тому на перших етапах не потрібно розглядати можливість щеплення за власні кошти у приватних структурах, оскільки ми зацікавлені й маємо ресурс викуповувати всю вакцину, яка буде потрапляти або матиме можливість потрапити на ринок України. Коли ми говоримо про потенційну можливість вакцинації за власний кошт, це ми говоримо як мінімум про друге півріччя 2021 року, але і то не факт", – сказав Ляшко. 

За резульатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 14-16 січня 2021 року, 52% українців не готові робити щеплення від COVID-19, навіть якщо вакцина буде безкоштовною. Платною вакциною готові робити щеплення 39% українців. 

Читайте також: Вартість проїзду у Білій Церкві може зрости. (Відео)


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві автівка збила жінку, яка рапотово вибігла на проїзжджу частину
  • У Білій Церкві патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з даху будівлі (ВІДЕО)
  • Білоцерківські правоохоронці вилучили у нетверезого жителя району гранати
Новини партнерів
Важливе