Білоцерківський онкологічний диспансер - під загрозою закриття

  • Білоцерківський онкологічний диспансер - під загрозою закриття
У зв’язку з оптимізацією онкологічної служби в Київській області, Білоцерківський обласний онкологічний диспансер може припинити свою роботу.  

Про це на своїй сторінці у fаcebook повідомив народний депутат України, голова ПП «Біла Церква Разом» Микола Бабенко. 

«Надзвичайно стурбований ситуацією стосовно можливого припинення діяльності КНП КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» у Білій Церкві. До мене, як народного депутата, звернулися білоцерківці з тривожною новиною: чергова лавина реформувань може знищити онкологічний диспансер. У Київській обласній раді активно обговорюють питання оптимізації онкологічної служби в області. Таким чином існування КНП КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» буде припинено шляхом об’єднання з КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер», - повідомив Микола Бабенко. 

За словами народного депутата, така оптимізація може стати загрозою існування закладу: 

«Вважаю таке рішення неприпустимим, враховуючи, що наше місто є лідером в Київській області за кількістю онкозахворювань, а Київський регіон – один із перших за показниками захворюваності на рак в Україні.  Я докладу максимум зусиль, щоб КНП КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» продовжував працювати саме тут, в Білій Церкві та надалі рятував життя людей.» - зазначив Микола Бабенко. 

 

Раніше повідомлялося, що Мінкульт зобов'язав "Укрпошту" провести реставраційні роботи в Ансамблі споруд пошти у Білій Церкві.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе