Українці створили сканер продуктів на наявність шкідливих домішок


Українська команда розробила мобільний застосунок, що аналізує харчові продукти на наявність шкідливих домішок. Для аналізу достатньо відсканувати штрихкод товару.

Про це пише ain.ua.

Зазначається, що засновниками стартапу Foodstr є Іван Іванов, Михайло Минов і Павло Ковальов. У команді 13 осіб: 9 повністю залучені в процес і ще 3-4 співробітники з частковою зайнятістю.

Принцип роботи застосунку: за допомогою камери користувач сканує штрихкод, система знаходить товар в базі даних, показує склад і оцінює сукупну користь чи шкоду компонентів.


Яка модель монетизації?

Freemium model: Тобто поки продукт цілком безкоштовний. У наступних версіях з’явиться підписка на додаткові функції.

Як з’явилася ідея створити стартап?

Причиною появи стартапу стало велике розмаїття продуктів на ринку. Простій людині складно вибрати з того, що лежить на полицях магазину. Люди вже не довіряють тому, що пишуть на етикетках, але не розуміємо, як відрізнити якісний товар від красиво упакованого. Стартап максимально спростив визначення та аналіз складу продукту.


Як розповідають засновники стартапу, за весь час існування проекту інвестовано близько $70 000. Інвесторами виступили самі ж засновники продукту.

"Стартап запущений. Стабільно отримуємо нових користувачів. За 3 місяці FoodStr завантажили понад 10 000 користувачів." - зазначають Іван Іванов і Михайло Минов.
 
Читайте також: Компанія "Біофарма" відкриє лабораторний коворкінг для українських підприємців і вчених.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мешканки Київщини організували канал торгівлі людьми: відправляли дівчат у будинки розпусти
  • Хотіли поквитатися та викрали мотоцикл: Слідчі повідомили про підозру молодикам з Трушків
  • На річці Рось врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)
Новини партнерів
Важливе