Стартап із українським співзасновником залучив $500 000 на соцмережу для сусідів

Лондонський стартап Localhalo залучив близько $500 000 від інвесторів. Команда працює над безкоштовною соціальною мережею для сусідів, у неї вже близько 5000 користувачів у двох районах Лондона. Засновники – британець Джеймс Рутледж і українець Андрій Мар’їн. Про це повідомляє ain.ua.
Соціальна мережа для сусідів – це можливість знайомитися з тими, хто живе поряд, і об'єднуватися в групи.
«Сусідам простіше домагатися спільних цілей, або попереджати один одного про крадіжки посилок чи інших речей. Сусіди відразу ж надсилають один одному фото підозрюваних і разом пильнують. Така собі «електронна бабулька» біля під'їзду», – пояснює Андрій.
Над розробкою стартапу працюють програмісти в Україні, Лондоні і Казахстані, але поки програма не дає доходу. Залучені гроші команда планує використати на маркетинг і розробку.
Попри те, що офіс стартапу знаходиться у Лондоні, його розробники планують створити представництво в Україні.
Зараз у стартапу є домовленість з британською некомерційною мережею Neighbourhood Watch UK, яка має 2,8 млн користувачів, аби вони використовували продукт.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе