Bloomberg назвало найбагатші сім’ї світу

Видання Bloomberg оприлюднило топ-25 найбагатших родин світу. Очолила рейтинг родина Уолтонів, яка володіє половиною акцій мережі супермаркетів Walmart.
Загальна сума статків сім’ї Уолтон сягнула 190,5 млрд дол. За рік ця родина збагатилася на 39 млрд дол. Відтак їхні доходи протягом останніх 12 місяців зростали на 70 тис. дол. за хвилину, на 4 млн дол. на годину і на 100 млн дол. на день. 
Другу сходинку найбагатших династій посідають спадкоємці засновника кондитерської компанії Mars - Френка Марса. Їхні заощадження становлять 126 млрд дол., за останній рік вони заробили 37 млрд дол.
Третю позицію займають брати Чарльз та Девід Кохи, сини засновника Koch Industries Фреда Коха, який у 1940 році заснував бізнес, що перетворився в корпорацію. Статки родини збільшилися за рік на 25 млрд дол. та склали 125 млрд дол.
Четверту сходинку посідає династія Аль-Саудів — представників правлячої династії Саудівської Аравії. Їхні статки оцінюються у 100 млрд дол.
На пятій позиції - Ален і Жерар Вертхаймери, які є власниками власники парфумерного дому Chanel. Їхнє багатство становить 57,6 млрд дол.
Загалом 25 найбагатших сімей у світі мають на 250 мільярдів доларів більше багатств порівняно з минулим роком.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мер Білої Церкви отримав підозру НАБУ. Йому інкримінують махінації з нерухомістю
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
Новини партнерів
Важливе