Зеленський вимагає звільнення силовиків у кількох регіонах через бурштин

Президент України Володимир Зеленський вимагає звільнення очільників обласних управлінь Національної поліції та СБУ, які, на його думку, неспроможні або не хочуть ліквідувати незаконний видобуток бурштину.
Зеленський заявив, що, за його інформацією, експерти оцінюють обсяг «чорного ринку» бурштину в 500 млн доларів на рік.
«А про поліцію, яку повинні поважати українці, кажуть, що ви усі «в схемі»», – додав він.
Зеленський поставив питання про участь у кримінальному видобутку бурштину голові Управління СБУ Житомирщини Віктору Панасюку. Той заявив, що Служба безпеки не бере участі у незаконних «схемах», але це не задовольнило президента.
«Ми змінимо голову Служби безпеки Житомирської області. Я хотів би, щоб Іван Геннадійович Баканов розглянув іншу кандидатуру», – підсумував Зеленський.
Він також хотів поспілкуватися з прокурором області Любомиром Війтовичем, але той, за словами його заступника, перебуває у відпустці за межами України.
Разом із тим Зеленський вважає за потрібне звільнити голів РДА «бурштинових» районів.
Окрім кадрових рішень у силових відомствах на Житомирщині, Зеленський вимагає звільнення керівників районних відділів поліції у Рівненській та Волинській областях.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе