На Київщині збільшили кількість пунктів вакцинації від COVID-19

  • На Київщині збільшили кількість пунктів вакцинації від COVID-19
З середи, 28 квітня, на Київщині значно збільшать кількість пунктів вакцинації від коронавірусу — працюватимуть 100 кабінетів щеплення.

Як повідомили в пресслужбі Київської ОДА, зараз в пунктах вакцинації будуть робити щеплення людям віком від 65 років.

Пункти щеплення розташовані в закладах охорони здоров’я, що надають медичні послуги, й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю.

На щеплення можна записатися через сімейного лікаря або в реєстратурі найближчого пункту щеплення. Знайти адресу та телефон найближчого пункту щеплення можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Для проведення вакцинації необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. 

Зараз в Україні щеплюють медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, учасників Операції об’єднаних сил на Сході України, людей старших 65 років, соціальних працівників, священнослужителів, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році, освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), співробітників патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Для імунізації використовують вакцини AstraZeneca (Covishield, SKBio), CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Вакцинація відбувається через мережу первинної медичної допомоги та за допомогою мобільних бригад. 

Українці, які не належать до пріоритетних груп вакцинації проти COVID-19, можуть записатися до списку очікування на вакцинацію за допомогою застосунку чи порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19.

Всього в Україні працює 2127 кабінетів щеплення.
 
Читайте також: Формат богослужінь, цілування ікон: уряд і Рада церков узгодили обмеження на Великдень.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе