У Білій Церкві учні повертаються за парти: з 11 травня відкриваються школи

  • У Білій Церкві учні повертаються за парти: з 11 травня відкриваються школи
Сьогодні, 6 травня під час чергового засідання, члени виконавчого комітету підтримали рішення "Про відновлення освітнього процесу з 11 травня 2021 року на базі закладів освіти, культури та спорту Білоцерківської міської територіальної громади".

Таким чином, навчання для школярів з 1 по 11 класи відновлять через скасування локдауну. Вже з 11 травня діти повертаються до шкіл.

Крім того, відновлять освітній процес заклади позашкільної освіти. 

"Сьогодні всі типи закладів заклади освіти готові продовжити роботу із дотриманням всіх протиепідемічних і санітарних норм. У нас є в достаній кількості миючі і дезинфікуючі засоби в усіх закладах, розроблені графіки і маршрути руху учнів, які максимально розмежовують учнів початкової ланки, середньої і старшої. У нас забезпечено проведення температурного скрінігу з фіксацією." - зазначив Юрій Петрик начальник управління освіти і науки. 

Щодо проведення свята останнього дзвоника у Білій Церкві, Юрій Федорович наголосив, що управління науки і освіти Білоцерківської міськради буде рекомендувати навчальним закладам не проводити масштабні заходи і пропонуватиме не збирати всю школу на проведення свята останнього дзвоника.

"Разом з тим, всі заходи, які пов'язані з видачою документів - будуть оформелні вчасно. Випускникам базової освіти документи мають бути вручені орієнтовно 15 червня, табелі успішності - мають бути вручені 31 травня, а випускникам 11-х класів - по завершенню ЗНО. Взагалі, освітній процес для учнів закінчується: для учнів 11 класів - 20 травня, оскільки 21 травня розпочинається ЗНО. Чимало наших закладів будуть приймати участь як пункти тестування, тому в ці дні освітній процес в таких закладах буде перенесено, або буде проводитись дистанційно. Для всіх інших учнів перевідних класів освітній процес закінчується 28 травня, а 31 травня ми рекомендуємо провести в якійсь певній формі, можливо і онлайн, свято останнього дзвоника." - сказав Юрій Федорович.  

 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе