Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 857 млн. грн податків

  • Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 857 млн. грн податків
Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 857 млн. грн податків. 

Як розповіли у Білоцерківському управлінні ГУ ДФС, надходження спрямували платники податків до місцевих бюджетів Білоцерківської ТГ, Маловільшанської ТГ, Узинської ТГ, Фурсівської ТГ, Гребінківської ТГ, Ковалівської ТГ, Володарської ТГ, Рокитнянської ТГ, Сквирської ТГ, Ставищенської ТГ, Таращанської ТГ, Тетіївської ТГ та Медвинської ТГ.

Найбільшу питому вагу займає податок з доходів фізичних осіб – 69% або 594,9 млн гривень. 

Платники малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджетів громад 155,9 млн.грн., що становить 18% надходжень. В тому числі: юридичні особи перерахували – 16 млн. грн., фізичні особи – підприємці – 108,8 млн. грн., сільськогосподарські товаровиробники 31 млн. грн.

Надходження податку на прибуток склали – 11,6 млн. грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 27,2 млн. грн., по земельному податку та орендній платі – 61,7 млн. грн. 

Читайте також: На Білоцерківщині відкрили нову сучасну амбулаторію сімейної медицини.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мешканка Білої Церкви спалила власну хату
  • Зухвалий напад на чоловіка Білоцерківщині: Зламали ніс, побили битою
  • 40-річний білоцерківець підробив документи і намагався продати чужу квартиру
Новини партнерів
Важливе