Збірна України зі стрільби перемогла Росію в фіналі чемпіонату Європи

У фіналі українські спортсменки виявилися точніше росіянок — 17:11.

Збірна України виграла золото чемпіонату Європи зі стрільби, який проходить в хорватському Осієку, передає European Shooting Confederation.

Олена Костевич, Поліна Колеснікова та Юлія Коростильова перемогли в командних змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції в 10 метрів.

У фіналі українки виявилися точніше росіянок – 17:11. У бронзовому матчі Сербія "перестріляла" Польщу – 16:8.

Раніше юнацька команда України принесла збірній срібні медалі у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. У фіналі українці поступилися Білорусі – 8:16.

Континентальна першість триватиме до 5 червня. Всього в ній візьмуть участь 1473 спортсмени з 52 країн.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!