Скільки щеплень зробили у центрі вакцинації у Білій Церкві за вихідні

  • Скільки щеплень зробили у центрі вакцинації у Білій Церкві за вихідні
За вихідні на Київщині проти коронавірусу вакцинувались 4 575 жителів. Безпосередньо в центрах масової вакцинації, які працювали в Броварах і Білій Церкві, щеплення отримали 2 574 людей.

Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА. 

«Упродовж минулих вихідних ми протестували роботу центрів масової вакцинації на території регіону. Особисто оглядав, як вони працювали, і мав змогу спілкуватись з медиками. Охочих вакцинуватись було чимало. Тож ми навіть продовжили графіки роботи центрів до 20:00. У результаті більше двох тисяч наших людей щеплення отримали. Зараз аналізуємо, як загалом на Київщині проходить вакцинальна кампанія проти коронавірусу. На підставі цих даних приймемо рішення, у яких населених пунктах облаштуємо центри вакцинації на наступні суботу й неділю. Маємо дати можливість взяти участь в кампанії з імунізації якомога більшій кількості людей», – зазначив  очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Загалом, з початку вакцинальної кампанії щеплення проти COVID-19 на Київщині зробили 99 808 жителів. При цьому 11 664 людей уже отримали по дві дози вакцини. 

У Білій Церкві наразі отримати вакцину від коронавірусу можнав центрах первинно-санітарної допомоги №1 та №2, на вихідних - в центрі масової вакцинації у приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи №1 по вул. Героїв Небесної Сотні, 46а.

Усі громадяни, які бажають вакцинуватися мають записатися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням. Пріоритет надається літнім людям.

Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua. 


 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе