Слідчого поліції в Запорізькій області арештували за замовлення убивства

Служба безпеки України попередила замовне вбивство й затримала організатора – слідчого одного з районних відділів поліції в Запорізькій області.
Оперативники отримали інформацію, що майор поліції через посередника підшуковує серед осіб із кримінальним минулим виконавця для скоєння вбивства. Поліцейський «замовив» чоловіка, який нібито образив його близького родича.
Працівники СБУ вивели посередника на умовного «кілера». Зустріч, на якій обговорювалися деталі злочину, задокументували. За скоєння вбивства поліцейський пропонував 4 тис.дол.
Для надання «доказів ліквідації жертви», правоохоронці зімітували вбивство чоловіка у власному будинку. Також зробили постановочні фото для подальшої демонстрації замовнику виконаного завдання.
Правоохоронці затримали посередника в центрі Запоріжжя після отримання «доказів» скоєння вбивства та першої половини грошей. Організатора злочину затримали неподалік місця роботи.
Нині триває слідство.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе