У Білій Церкві з’явиться пляж вейкбордингу

  • У Білій Церкві з’явиться пляж вейкбордингу
  • У Білій Церкві з’явиться пляж вейкбордингу
  • У Білій Церкві з’явиться пляж вейкбордингу
У Білій Церкві на набережній річки Рось (вул. Росьова,17) незабаром з'явиться пляж вейкбордингу. 

Спортивне обладнання, а саме лінійна реверсивна буксирувальна дорога для векбордингу та водних лиж наразі монтується на березі річки Рось. 

Якщо організатори встигнуть, відкрити Wake пляж планують на День Незалежності України. 

Що таке вейкбординг та чим він корисний? 

Вейкбординг – сучасний та безпечний вид спорту який представляє собою поїздку на спеціальній дошці (вейкборді) по водній поверхні за допомогою кабелю та поєднує в собі ознаки та стилі багатьох інших видів спорту: сноубордингу, скейтбордингу, водних лиж та серфінгу.

Заняття вейкбордингом спрямовані на розвиток координації рухів та відчуття рівноваги, активно впливає на гармонійний розвиток фізіологічних та психологічних показників особи, доступний для занять особами широкого діапазону вікових категорій осіб, різного ступеню фізичної підготовки і навіть для осіб з різними видами інвалідності.

В силу таких особливостей вейкбординг є не тільки самостійним видом спорту та відпочинку, а й базою для підготовки та реабілітації спортсменів з інших видів спорту.

Організатори зазначають, що в результаті роботи вейк парку в воду надходить значний обсяг кисню, що позитивно впливатиме на мікроклімат річки Рось. 

Встановлення спортивного обладнання відбувається за договором Спільної діяльності Білоцерківської міськради дитячо-спортивної школи «Зміна» та Фізичною особою підприємцем Козак Олександром. 

Читайте також: Подвійне щастя: В Білій Церкві привітали родини, в яких народилися двійнята.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе