На Київщині відкрили сучасну Академію спорту

На Київщині, у Бучі відкрили сучасну Академію спорту, повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

На території комплексу облаштували п’ять спортивних майданчиків: два поля для міні-футболу зі штучним покриттям, баскетбольний майданчик із поліуретановим покриттям, багатофункціональний майданчик і майданчик для занять зі стрит-файту.

У двоповерховій будівлі є спортивний зал, глядацькі трибуни, роздягальні з душовими та санвузлами, малі тренажерні зали та робочі кабінети. Проєкт реалізували з дотриманням норм інклюзивності.

Академія працюватиме в форматі багатофункціонального спортивного комплексу. На її базі будуть проводити всеукраїнські та міжнародні змагання з олімпійських видів спорту, а також заняття з міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу й великого тенісу.

Вартість будівництва складає 111,5 мільйонів гривень. 

Читайте також: У Білій Церкві відзначили День Прапора та День Незалежності України (Відео)


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • В Білоцерківській громаді під колесами потяга загинув 53-річний чоловік
    Детальніше...
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
  • Ошукали потерпілих на понад мільйон гривень під виглядом допомоги від благодійних фондів: на Київщині викрили групу шахраїв
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе