72-гу ОМБр ім. Чорних Запорожців очолив полковник Олександр Вдовиченко

72-гу окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців очолив полковник Олександр Вдовиченко. 

Як повідомляє пресслужба 72-ї ОМБр, днями в бригаді імені Чорних Запорожців відбулася церемонія урочистої передачі та прощання з Бойовим Прапором.

Під час церемонії полковник Артем Богомолов подякував військовослужбовцям бригади за плідну співпрацю та службу впродовж більш ніж двох років.

В ході знайомства з особовим складом новий командир 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців полковник Олександр Вдовиченко відзначив, що приємно повернутися в рідну бригаду, прославлену в боях за Україну. 

Крім того, під час урочистого шикування відбулося нагородження військовослужбовців розвідників і танкістів нагородами, подяками та цінними подарунками до їх професійних свят, що відзначались на передодні.

Що відомо про Олександра Вдовиченка 

Олександр Вдовиченко, позивний “Слов’ян”.
Військову службу після вишу розпочинав у тоді ще 72-й гвардійській окремій механізованій бригаді.
Пройшов шлях від інженера ремонтної роти до командира батальйону.
Восени 2015 року призначений командиром 1-го батальйону 72-ї бригади. Навесні 2016-го батальйон брав участь у міжнародних навчаннях на Яворівському полігоні в рамках “Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна” (JMTG-U).
З серпня 2016-го 1-й батальйон призначений резервом АТО. В жовтні того ж року Олександр Вдовиченко завів ввірений підрозділ в Авдіївку. Понад рік перший бат виконував завдання в Авдіївській промзоні.
2017 року Слов’ян закінчив Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.
З березня 2018 по квітень 2019 — начальник штабу — перший заступник командира окремого Президентського полку імені Гетьмана Богдана Хмельницького.
З квітня 2019 по січень 2021 року — начальник штабу — перший заступник командира 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.
З лютого 2021 року був командиром 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу.
Додамо також, що Вдовиченко – автор книги “72. Записки комбата”. 
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе