Де у Білій Церкві та районі запланували відключення світла? Графік на тиждень

Протягом тижня, з 5 по 10 жовтня, на Білоцерківщині відбудуться планові ремонтні роботи на електромережах.

Як повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі, будуть здійснюватись роботи з капільтаного ремонту електромереж та технічне обслуговування. У зв'язку з цим, на деяких вулицях буде відключено світло.    

Відключення електроенергії та проведення ремонтних робіт заплановано з 8:00.

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці: 

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Час проведення
05.10.2021
Біла Церква: Будівельників пров.
з 8 по 19 год
05.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
з 8 по 19 год
05.10.2021
Черкас: Млинова, Зої Космодем'янської, Дружби, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма
Хутір Черкас: Набережна
з 8 по 18 год
05.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
з 9 по 19 год
05.10.2021
Томилівка: Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна
Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок
Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова
Чепеліївка: СТ
з 10 по 23 год
05.10.2021
Чепеліївка: Ферма
з 10 по 19 год
05.10.2021
Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова
Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Озерна
Блощинці: Героїв України, Білоцерківська
Блощенці: Героїв України
Сухоліси: Гагаріна
з 10 по 23 год
05.10.2021
Чепеліївка: Новоянівська, Ферма, Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова, Лугова, Червона
Хутір Одноріг: Лесі Українки
Блощинці: Млин, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Шкільна
Блощенці: ім. С.І. Мельниченка
з 10 по 23 год
06.10.2021
Трушки: Зарічна, Польова, Вулиця невизначена
з 8 по 20 год
06.10.2021
Біла Церква: Першотравнева, Олеся Гончара, Привокзальна, Водопійна, Симона Петлюри
з 8 по 16 год


Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
06.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
06.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
06.10.2021
Фурси: Ярослава Мудрого
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
06.10.2021
Фастівка: Центральна, Лісова, Кільцева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
06.10.2021
Томилівка: Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна
Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок
Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова
Чепеліївка: СТ
Ремонтні роботи
з 10 по 23 год
07.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
07.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
07.10.2021
Олiйникова Слобода: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
07.10.2021
Фастівка: Центральна, Лісова, Кільцева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
08.10.2021
Біла Церква: "СК ""Первомаєць""", "СК ""Взуттєвик""", Київська, Сухоярський пров., Садовий кооператив, "СК ""Дружба""", "СК ""Радуга""", "CК ""Ветеран""", Карбишева, СК Держустанови, "СК ""Архітектор""", Сухий яр, Михайла Грушевського, Леваневського, "СК ""Сухий яр""", Сухоярська
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
08.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
08.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
08.10.2021
Фастівка: Центральна, Лісова, Кільцева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
09.10.2021
Томилівка: Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна
Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок
Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова
Чепеліївка: СТ
Оперативні перемикання
з 8 по 23 год
09.10.2021
Чепеліївка: Новоянівська, Ферма, Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова, Лугова, Червона
Хутір Одноріг: Лесі Українки
Блощинці: Млин, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Шкільна
Блощенці: ім. С.І. Мельниченка
Оперативні перемикання
з 8 по 23 год
09.10.2021
Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова
Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Озерна
Блощинці: Героїв України, Білоцерківська
Блощенці: Героїв України
Сухоліси: Гагаріна
Оперативні перемикання
з 8 по 23 год
09.10.2021
Шкарівка: Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка, 1 Нова, Джерельний пров., Нова
Біла Церква: Траса Київ-Одеса
Озерна: Верхова
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
09.10.2021
Озерна: Перковського, Степовий, Кагатна, Злагоди, Новоселівська, КНС, Садова, Богдана Хмельницького, 5 відділення, Вишнева, Щаслива, Житловий будинок, Ферма, Мічуріна, Привітна, Чумацька, Виноградна, Липки, Шевченка, Лесі Українки, Козацька, Незалежності, Заводська, Молодіжна, М'ясна, Вербова, Котельня, Зоряна, Коцюбинського, Радісна
Чупира: Скважина
Межове: Садова, Центральна, Волі, Січнева, Лісова, Польова, Садовий, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
09.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
10.10.2021
Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год


Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
10.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год

Читайте також: Допоможімо маленькому Микиті Возному подолати страшну хворобу разом.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Неподалік Білої Церкви у ДТП загинула дитина, поліція почала розслідування
  • ДТП у Білій Церкві: Ford влетів в електроопору
  • У Білій Церкві притягнули до відповідальності живодера
Новини партнерів
Важливе