В Україні перевірили радіаційний фон після вибуху ракети на полігоні в РФ

Радіометрична мережа гідрометеорологічної служби здійснила вимірювання радіаційного фону в Україні через вибух на російському ракетному полігоні поблизу населеного пункту Ньонокса Архангельської області.
За повідомленням ДСНС, результати вимірювань у період із 10 по 18 серпня свідчать про те, що радіаційний фон в Україні не зазнав ніяких змін.
У ДСНС уточнили, радіометрична мережа гідрометеорологічної служби здійснювала вимірювання потужності експозиційної дози 4 рази на добу, атмосферних випадів щоденно, а також щодоби по 12 відбирала атмосферні аерозолі у Києві, Сновську й Чорнобилі.
Водночас до режиму почащених вимірювань залучили метеостанції Сумської, Харківської, Луганської, Донецької та Одеської областей.
Згіднло з результатами вимірювань, потужність експозиціної дози на всій території України знаходиться у звичних межах, у повітряних пробах не виявлено додаткових радіонуклідів, які можуть свідчити про проходження над територією України радіоактивно забруднених мас.
Нагадаємо, 8 серпня 2019 року в акваторії Білого моря поблизу населеного пункту Ньонокса Архангельскої області (Російська Федерація) сталася надзвичайна ситуація – під час випробування вибухнула крилата ракета з ядерною установкою.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе