Міст у Станиці Луганській можуть почати відновлювати вже завтра

Українська сторона готова почати відновлення моста в Станиці Луганській, якщло бойовики демонтують свій блокпост. Про це йшла мова на засіданні Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі, повідомила речниця представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.
Також за її інформацією, Україна домовилася про продовження режиму тиші на Донбасі з початку навчального року.
«Українська сторона поінформувала представника ОБСЄ в ТКГ Мартіна Сайдика щодо виконання взятих на себе зобов'язань по завершенню розмінування в районі мосту в Станиці Луганській та готовність почати ремонт переходу з першої половини дня 22 серпня 2019 року. Однозначно, до початку відновлювальних робіт на мосту повинен бути демонтований блокпост НВФ ОРЛО. Надалі демонтаж фортифікаційних споруд з обох сторін в районі КПВВ «Станиця Луганська» повинен бути одночасним і дзеркальним», - зазначила Оліфер.
Водночас на засіданні Тристоронньої контактної групи сторони досягли домовленості, що всі роботи по мосту повинні проходити в тісній координації з СММ ОБСЄ.
фото: novosti.dn.ua 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе