За кількістю операцій з пересадок органів Київщина займає третє місце в Україні

Незважаючи на те, що Центр трансплантації органів, хірургії печінки та підшлункової залози почав функціонувати на Київщині тільки цього року, в області вже провели понад пів сотні операцій з пересадки органів. За цим показником пристоличний регіон займає третє місце в Україні.

На цьому сьогодні, 15 грудня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Можливість проводити операції з трансплантації стала для медичної сфери Київщини серйозним досягненням. Безсумнівно, це визнання і  підтвердження професійності наших лікарів. А ще – шанс для важких пацієнтів, які потребують таких складних хірургічних втручань», – прокоментував Василь Володін.

Центр трансплантації органів, хірургії печінки та підшлункової залози відкрили на базі Київської обласної клінічної лікарні. Менш ніж за рік фахівці зробили 41 пересадку нирки, а також виконали 14 мультиорганних вилучень і надали сім сердець та сім печінок для порятунку інших пацієнтів, що є абсолютним рекордом в країні.

Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві відключать "Вічний вогонь" на території парку Слави.

Читайте також: Дендропарк Олександрія розпочав продаж новорічних ялинок.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мер Білої Церкви отримав підозру НАБУ. Йому інкримінують махінації з нерухомістю
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
Новини партнерів
Важливе