ООН заявила про надзвичайний кліматичний стан у світі

Надзвичайна кліматична ситуація через танення льодовиків і зростання рівня вуглекислого газу спостерігається у світі. Про це заявив генсек ООН Антоніу Гутерріш під час зустрічі з лідерами G7.
За даними Всесвітньої метеорологічної організації, 2015-2019 роки тали найспекотнішими в історії людства. Найвищий нині і рівень вуглекислого газу в атмосфері досягнув найвищого показника за всю історію. 
Також зазначається, що у липні 2019 року, який став найспекотнішим місяцем в історії, у Гренландії розтануло 179 млрд тонн льоду.
За словами Гутерріша, нещодавні наукові дослідження Міжурядовою групою експертів ООН зі змін клімату, показали, що нині головна задача, яка стоїть перед людством, зберегти підвищення температури до 1,5 градуса за Цельсієм до кінця століття.
«І досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2050 року, а також скоротити викиди парникових газів на 45% до 2030 року», – заявив генсек ООН.
Гутерріш наголосив, країни мають докладати більше зусиль для подолання надзвичайного кліматичного стану і боротися зі змінами клімату за Паризькою угодою.
«Зміни потребують великої політичної волі. Велика сімка стала чудовою можливістю закликати до активної участі міжнародну спільноту», – додав він. 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе