Київська область перейшла до «помаранчевої» зони карантину

Київська область перейшла до "помаранчевої" зони.

В Україні станом на 3 лютого через погіршення ситуації з COVID-19 вже 20 областей та Київ перебувають у "помаранчевій" зоні. Кількість "жовтих" регіонів удвічі зменшилася від учора, а "червоними" незмінно залишаються - дві області.

Про це свідчать оновлені дані Міністерства охорони здоров'я. 

"Помаранчевими" нині є місто Київ, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області.

В Івано-Франківській та Рівненській областях діє "червона" зона. Кіровоградська та Полтавська області перебувають у "жовтій" зоні. 

Помаранчева зона є сигнальною. Це означає, що за епідемічними показниками область чи місто наближається до червоної зони, і місцева влада може ввести додаткові обмеження.

Головна відмінність жовтої від червоної зони – у COVID-сертифікатах, необхідних для роботи низки установ та доступу до більшості послуг. У жовтій зоні достатньо сертифікату про одну дозу вакцини, у червоній – необхідні мінімум дві. 

Нагадаємо, що станом на 3 лютого в Білій Церкві 1293 хворих на коронавірус, за добу померли 2 людини.​​​


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе