Американський актор та сценарист Лієв Шрайбер відвідав Бородянку

Лієв Шрайбер відвідав Бородянку, яка місяць була під окупацією російських військ разом із Андрієм Шевченко - повідомляє BBC News Ukrainian" у Facebook. 

 Останній  є одним з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24, де збирають гроші на допомогу Україні у війні.

У дописі зауважується, що загальна сума благодійних внесків вже перетнула позначку у 166 млн доларів (понад 5 млрд грн).  На фронт поїхали перші безпілотники, куплені за ці гроші. Це проєкт "Армія дронів".

Шрайбер і Шевченко закликали до подальших пожертв Україні.

Шрайбер зауважує:
Люди бачать у цьому одноразову акцію. Але, як бачите, люди живуть із цим щодня.
Також вони зустрілися з Президентом України Володимиром Зеленським, який заявив, що нині одним з основних викликів є зниження світової уваги до подій в Україні. Це позначається і на обсягах міжнародної підтримки, і на темпах постачання озброєнь. 

 Шрайбер відомий ролями у фільмах "Крик", "Люди-Х: Росомаха", "У центрі уваги".  Був режисером фільму "Все ясно" про американського єврея, який їде в Україну, щоб дізнатися про історію своєї сім'ї в Другій світовій.

Ця історія не дарма зацікавила Шрайбера, бо його дід по матері емігрував в Америку з України. Після початку повномасштабного вторгнення в Україну Шрайбер відвідав Львів. Раніше Україну вже відвідували Анжеліна Джолі, Шон Пенн, Бен Стіллер і Джессіка Честейн.Читайте також: На війні з окупантами загинув білоцерківець, військовий 72-ї ОМБр Віталій Нікандров

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе