Зеленський доручив оперативно подати до Ради проект держбюджету, почати масштабну приватизацію та запровадити ринок землі

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну протягом двох тижнів внести до Верховної Ради проект державного бюджету на 2020 рік, а також розпочати масштабну приватизацію та запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. 
Зокрема, у держбюджеті Зеленський доручив передбачати зростання соціальних стандартів у відповідності до зростання економіки. 
Також він виступив за ліквідацію дотацій аграрним олігархам - натомість скерувати підтримку держави дрібним фермерам.
Зеленський поставив завдання забезпечити фінансування будівництва та ремонту 20 найпроблемніших доріг.
Водночас президент заявив, що уряд до 1 жовтня 2019 року має розробити та внести на розгляд парламенту законопроект про ринок землі сільськогосподарського призначення, а також скасувати мораторій на її продаж.
До 1 грудня 2019 року Зеленський поставив завдання ухвалити закон про ринок землі сільськогосподарського призначення та скасувати мораторій на її продаж, а до 1 січня 2021 року – навести 100% інформації про земельні ділянки в Державному земельному кадастрі.
Крім того, очільник держави заявив про старт масштабної приватизації. 
До 1 жовтня 2019 року парламент повинен ухвалити законопроект про скасування переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.
Уряд у свою чергу має сформувати конкретний перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.
До 1 грудня 2019 року Кабмін повинен передати не менше півтисячі підприємств до Фонду державного майна України для малої приватизації через аукціонну систему «ProZorro.Продажі.
Також до 1 грудня 2019 року Зеленський доручив розпочати підготовку великих держкомпаній до приватизації з залученням інвестиційних радників, а не пізніше 1 квітня 2020 року – провести перший конкурс із приватизації.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе