Жителька Багамських островів прихистила у своєму будинку сотню собак, рятуючи від урагану

Шелла Філліпс із Багамських островів, які нині охопив катастрофічний ураган «Доріан», врятувала 97 собак. Усіх тварин американка прихистила у власному будинку.
«97 собак у мене вдома, 79 із них - у моїй спальні. Остання ніч була справжнім божевіллям, тварини постійно ходять в туалет, але, принаймні, вони поважають мою територію - ніхто з них не застрибнув на ліжко», - написала вона Facebook.
Зараз дівчина дбає про тварин настільки, наскільки їй дозволяють можливості. Аби відволікти собак від трагедії, увімкнула в будинку музику й мультфільми.
Дівчина розповіла, між собаками не виникало ніяких конфліктів, адже «всі вони брати і сестри по нещастю».
«Вони несхожі на егоїстичних людей, які просто пройшли повз них і залишили помирати. Кожен із них заслуговує на затишний будинок, я благаю вас допомогти. Моє серце розривається, що я залишила так багато тварин на вулиці лише тому, що більше мій будинок не вмістить! Будь ласка! Молюся за інші острови, які зазнали нищівної шкоди. Переживаю за них усім серцем», - пише Шелла.
Люди, яким небайдужа доля тварин, жертвують Філліпс гроші. Уже надійшло щонайменше $3 тис. Також деякі жителі острова почали приносити їй обладнання для собак відразу, як тільки ураган трохи вщух.
Ураган «Доріан» в Атлантичному океані має п’яту, максимальну, потужність. 2 вересня в штаті Південна Кароліна евакуювали майже мільйон жителів.
Швидкість вітру в центрі урагану сягає 260 кілометрів на годину. 
У 2018 році ураган п'ятої категорії Майкл став причиною загибелі 74 осіб. Фінансовий збиток від нього оцінювався в 25 мільярдів доларів.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе