Резерви готуються - Рєзніков заявив, що рішення про додаткову мобілізацію ухвалюватиме Генштаб

У контексті загрози нового наступу рф із території Білорусі, міністр  оборони України Олексій Резніков  повідомив, що наразі проводяться визначені кроки, пов'язані з формуванням резервів, їхньою підготовкою.

Про це міністр повідомив в одному з своїх інтерв'ю. 

Він нагадав, що, наприклад, Велика Британія закінчує навчання 10 тисяч українських військових. Загалом планують підготувати 30 тисяч українських солдатів, навчити їх тактичної медицини та володіння зброєю.

Вони всі будуть одягнені та із засобами захисту. Цю ідею підхопили партнери, і ми не лише у Великій Британії починаємо розгортати місця, де готуватимуться наші військовослужбовці, і не тільки вузькі фахівці, а й піхота. Лише у Великій Британії підготують 30 тисяч мотивованих людей, а не загнаних, як стадо баранів
— зауважив міністр.

Щодо ймовірного нового наступу з Білорусі Резніков наголосив, що плануванням операції займається Генштаб.

Там сидять серйозні чоловіки, які прораховують на декілька ходів уперед, як ми реагуватимемо на ту чи іншу ситуацію на фронті. Зокрема, ми отримуємо дані розвідки
 — каже посадовець.

Нагадаємо, 26 вересня радник голови Офісу президента Михайло Подоляк казав, що в України наразі немає потреби оголошувати додаткову мобілізацію, як це роблять у росії.

Читайте також: Можуть бути мобілізовані студенти - Арестович 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе