Є можливість давати світло до будинків українців по 5-6 годин на день— Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про можливість давати світло до будинків українців по 5-6 годин на день.

Як зауважив Прем'єр, цього достатньо, щоб рівномірно розподілити навантаження вимушених відключень між усіма споживачами, та ситуація як і раніше складна.

"Але попри постійні обстріли української енергосистеми, вона залишається цілісною. Заживлені всі регіони України, окрім Херсонської області, де територія щільно замінована та є дуже суттєві пошкодження, - повідомив Прем'єр-міністр. 

Наразі Шмигаль зазначив, що виробництво електроенергії в країні покриває 70% від потреб у споживанні, а 30% — дефіцит, який корегується обмеженнями споживання.

"Укренерго" доводить до обленерго обсяги електроенергії, які можна поставити в той чи інший регіон від електростанцій. Далі вже обленерго визначають — кого вони вимкнуть, щоб дотримуватися встановлених лімітів.

Зараз перед обленерго стоїть два завдання: не перевищувати надані НЕК «Укренерго» ліміти та мінімізувати нерівномірне відключення споживачів
, - написав Денис Шмигаль. 

Читайте також: Майже всі удари рф по Україні - цивільні об'єкти. 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе