В Україні здорожчає мобільний зв'язок

Витрати українців на мобільний зв'язок зростатимуть, оскільки деякі оператори планують підвищувати тарифи, а дехто вже підняв вартість послуг. 

Мобільні оператори визнають, що подальше зростання тарифів без покращення якості загрожує невдоволенням клієнтів, втім, цей крок є необхідністю для відновлення мереж після атак та пограбування російськими окупантами.

Наприклад, у компанії lifecell заявили, що з початку повномасштабної війни отримала пошкодження та руйнування мережева інфраструктура та ремонтні бригади здійснили понад 60 тисяч виїздів. Водночас на звільнених територіях обладнання було знищено або розкрадено окупантами. Як тимчасове рішення компанія використовує обладнання Starlink, генератори та сонячні панелі.

У Vodafone поділилися, що непередбачені витрати, необхідні на відновлення мережі, вже перевищили 2 мільярди гривень і продовжують зростати. У зв'язку з відключеннями електрики компанія щодня витрачає близько 10 тонн палива, щоб забезпечити резервне харчування для мережі.

Читайте також: В Україну повернули тіла 42 полеглих захисників 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе