Операторам ГТС хочуть встановити новий тариф на розподіл газу

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг має намір установити тариф на розподіл природного газу для операторів газорозподільних систем у розмірі 0,22 - 2,59 гривень/куб. м у той час, як запаси українського газу продовжують збільшуватися. Про з посиланням на проект постанови НКРЕКП, прийнятий на засіданні 7 жовтня, повідомляють Українські новини.
Згідно з цим проектом, НКРЕКП має намір установити тариф для 44 газорозподільних компаній.
Найнижчі тарифи було встановлено для ТОВ «Спектргазу» в розмірі 0,22 гривень/куб. м, для «Київгазу» - 0,33 гривень/куб. м і для «Харківміськгазу» - 0,37 гривень/куб. м. При цьому найвищі тарифи було встановлено для ТОВ «Газпостачсервіс» у розмірі 2,59 гривень/куб. м, для ДП «Монтажник» - 1,87 гривень/куб. м і для «Закарпатгазу» - 1,69 гривень/куб. м.
Тарифи почнуть діяти з 1 листопада, але не раніше дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційному друкованому виданні - газеті «Урядовий кур'єр».

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе