На Одещині підлітки заради розваги до смерті забили безхатька

У місті Біляївка, що на Одещині, підлітки заради розваги до смерті забили безпритульного. Його спочатку закидали камінням, а потім добивали палицею і шматками шиферу. 12-річні шестикласники у скоєному зізналися, повідомляє ТСН.
Тіло безхатченка знайшли на околиці міста. У нього була проламана голова. Упізнати в загиблому місцевого одинака Олександра людям вдалося не одразу: його лице було пошматоване камінням, а з рота стирчала дерев’яна палиця.
Поліція почала шукати свідків. Паралельно вивчали камери спостереження.
З’ясувалося, безхатченко став жертвою розваг 12-річних хлопців. Побачивши як він риється у сміттєвому баку, підлітки вирішили пожартувати. Деякий час переслідували чоловіка, закидали його камінням та палками.
Під час слідчого експерименту школярі зізналися в скоєному.
«Попав шифером в голову, по спині. Взяв камінь і йому по голові», - каже один із хлопців.
Підозрювані неповнолітні, а тому зараз перебувають у своїх родинах та чекають на суд. 
«У даному конкретному випадку розвиток подій може бути у двох напрямках: або цих дітей буде направлено до спеціальної школи з реабілітації, або, якщо буде встановлено, що діти, можливо, психічно неврівноважені, ненормальні, вони будуть направлені на примусове лікування», - коментує юрист Роман Марченко.
Односельці і правоохоронці називають обидві родини підлітків неблагонадійними. Батьків неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей. Подальшу долю підлітків вирішить суд.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе