У Білій Церкві підняли Прапор України і встановили перші прапорці з іменами полеглих Героїв

У Білій Церкві підняли Державний Прапор України і встановили перші прапорці з іменами полеглих Героїв.

Біля міської ради відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапору. Стяг підняв полковник Збройних сил України, кавалер ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Анатолій Штефан.

Присутні заспівали Гімн України і вшанували всіх загиблих Героїв хвилиною мовчання. 

На галявині біля міської ради, рідні і близькі загиблих воїнів-захисників встановили прапорці з іменами Героїв, які віддали життя на війні за свободу України. 

Білоцерківці можуть також долучитися до цієї акції - принести і встановити прапорці пам’яті, віддати шану полеглим Героям.

Читайте також: Українські війська з боєм увійшли в село Роботине на Мелітопольському напрямку.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві через ворожу атаку є пошкодження інфраструктури
    Детальніше...
  • На Київщині в полі знайшли уламки російської ракети
    Детальніше...
  • Активував Starlink для військових рф: мешканцю Київщини повідомили про підозру у держзраді
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе