Білоцерківська спортсменка Ольга Кулинич перемогла на етапі міжнародної велогонки в Шотландії

У Глазго триває об'єднаний чемпіонат світу з велоспорту. Упродовж 11-ти днів за медалі світової першості змагаються понад 2600 спортсменів, серед яких 31 представник збірної України.

Це перший в історії об'єднаний чемпіонат світу з усіх основних дисциплін велоспорту – шосе, трек, маунтінбайк, ВМХ тощо. Тепер у такому форматі проводити чемпіонати світу планують раз на чотири роки, у передолімпійські сезони.

В складі збірної команди України, білоцерківська спортсменка Ольга Кулинич перемогла на четвертому фінальному етапі міжнародної велогонки та принесла залікові очки в олімпійський рейтинг України.

Ольга є вихованкою СДЮСШОР «Промінь» та КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки».