Вчені з’ясували ідеальну позу для фотографії

Група дослідників зі США, Португалії і Швеції визначили найпривабливішу позу, яка вигідно підкреслює співвідношення талії і стегон. Поза має назву контрапост і передбачає положення тіла в образотворчому мистецтві, під час якої модель спирається на одну ногу, вважається найбільш вдалою.
Це співвідношення корелює з фертильністю і є індикатором стану здоров'я людини. Вважається, що жінки з низьким індексом співвідношення талії і стегон (приблизно 0,7) найбільш привабливі для чоловіків. Це власниці фігури «пісочний годинник» або грушоподібної фігури.
Вчені припустили, що контрапост підкреслює різницю між талією і стегнами, робить вигини більш привабливими.
Щоб перевірити свою гіпотезу, дослідники створили 3D-аватари жінок в різних позах, що стоять прямо і з опорою на одну ногу. Кожну фігуру можна було розглянути з восьми ракурсів.
Ці картинки показали 68 гетеросексуальним студентам: 25 хлопцям і 43 дівчатам. Учасників попросили оцінити привабливість зображених жінок. І хлопці, і дівчата оцінили вище зовнішність моделей, що спираються на одну ногу.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе