У Білій Церкві визначили переможців Громадського бюджету

Голосування за проекти Громадського бюджету завершилося у Білій Церкві. Цього року на конкурс подали 42 проекти. Після розгляду до голосування допустили 16 великих і 9 малих.
Отже, перелік проектів-переможців, які будуть профінансовані у рамках Громадського бюджету на 2020 рік:
1. Облаштування приміщення КЗ БМР Клуб за місцем проживання "Прометей" для організації роботи з молоддю міста Біла Церква - "Молодіжний центр" - Автори проєкту пропонують створити Молодіжний центр для взаємодії молоді, громади і влади.
Вартість проекту: 3 000 000 грн.
2. Центр військово-патріотичного виховання - в Центрі позашкільної освіти "Соняшник" (вул. Некрасова, 139) пропонують проводити ідеологічні заходи, змагання зі стрельби, кроси. На канікулах - проведення військово-патріотичних таборів.
Вартість проекту: 702 795 грн.
3. Капітальний ремонт дороги по вул.Курсова в м.Біла Церква (з облаштуванням тротуарів)- проєкт передбачає облаштування прибудинкової території біля будинків Курсова 3а та Логінова 37а.
Вартість проекту: 486 460 грн.
4. Рівні можливості - ще один проєкт Білоцерківського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю "Шанс". Пропонується встановити ліфт для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до другого поверху закладу.
Орієнтовна вартість проекту: 1 135 918,0 грн.
5. Астрономічна обсерваторія для спостереження та вивчення зоряного простору - у клубі за місцем проживання "Промітей" (вул. Східна, 22) планують відновити функціонування астрономічної обсерваторії. У клубі за місцем проживання "Промітей" вже створена астрономічна обсерваторія, одна на Київщині, вона потребує оснащення відповідним обладнанням та ремонту. Споруда має сферичний купол, який повертається на 360 градусів для повного огляду небокраю та вивчення руху зоряних тіл і світил.
Вартість проекту: 243 084,00 грн.
6. Створення навчальної лабораторії 3D-друку та моделювання - ще один проєкт, який планують реалізувати у клубі за місцем проживання "Промітей" (вул. Східна, 22). Автори проекту пропонують зробити навчальний простір для занять за STEM-методикою, що передбачають комп'ютерне моделювання та виготовлення фізичних моделей засобами тривимірного друку.
Вартість проекту: 284 580,00 грн.
7. Встановлення групи мобільних фонтанів-аераторів в акваторії річки Рось в межах міста Біла Церква - на поверхні річки Рось, між урочищем Голендерня та дендропарком Олександрія пропонують встановити 10 фонтанів. Це дозволить зменшити цвітіння води і зробити естетичний фонтанний ансамбль.
Вартість проекту: 290 000,00 грн.
8. Дитячий літературний конкурс "ПероДактиль" - проведення дитячого конкурсу має на меті відкриття відкриття літературних талантів серед дітей та підлітків.
Вартість проекту: 295 550,00 грн.
9. Встановлення пам'ятної дошки білоцерківським Січовим Стрільцям - автори проекту пропонують на будівлі залізничного вокзалу (вул. Привокзальна, 34) встановити пам'ятну дошку білоцерківським Січовим Стрільцям, які під проводом полковника Євгена Коновальця в листопаді 1918 року з Білої Церкви почали боротьбу проти федералізації з Росією.
Вартість проекту: 285 000,00 грн.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе