ГПУ повідомила про підозру бойовикам, які вербували дітей для війни на Донбасі

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру керівникам так званих військово-патріотичних клубів «Спартанці», «Амазонки» та громадського військово-патріотичного руху «Молода гвардія», які вербували і готували дітей до бойових дій на окупованому Донбасі. 
«До основних завдань таких об’єднань належать вербування та залучення малолітніх і неповнолітніх осіб до участі в протиправній діяльності терористичної діяльності «ДНР» під виглядом військово-патріотичного навчання та виступів на різноманітних військово-спортивних заходах», - заявили в ГПУ.
Зокрема, з числа жителів Донецької області вони вербували дітей і підлітків віком від 5 до 18 років для підготовки шляхом навчання поводженню зі зброєю, боєприпасами та вибухонебезпечними речовинами з обов’язковим носінням військової форми до участі у військових діях і терористичній діяльності проти сил АТО та ООС.
На теперішній час досудове розслідування триває, вживаються заходи до розшуку та затримання підозрюваних, додали в Генпрокуратурі.
    
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе