Комітет Ради оголосив конкурс на посади членів наглядових рад Ощадбанку та Укрексімбанку

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики оголошує конкурсний відбір на вакантні посади членів наглядових рад ПАТ «Ощадбанк» та АТ «Укрексімбанк». Про це повідомляє офіційний сайт Комітету.
Члени наглядової ради державного банку повинні відповідати вимогам до керівника банку, встановленим статтею 42 Закону «Про банки і банківську діяльність».
Не допускається призначення особи на посаду члена наглядової ради державного банку, якщо таке призначення може призвести до конфлікту інтересів.
Представником держави у наглядовій раді державного банку не може бути особа, яка має непогашену або не зняту судимість, отримує або протягом останніх трьох років отримувала від цього державного банку істотні доходи, є власником істотної участі, керівником, посадовою особою іншого органу управління, працівником іншого банку та інше.
Наглядова рада державного банку складається з дев’яти членів, з яких шість - незалежні, а три - представники держави.
Один представник держави у наглядовій раді державного банку призначається вищим органом за поданням Президента України, один - за поданням Кабінету міністрів України та один - за поданням профільного Комітету Верховної Ради України, до предметів відання якого належать питання банківської діяльності.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе