Анастасія Манєвська з Білої Церкви втретє поспіль стала віцечемпіонкою Європи з важкої атлетики

Дві спортсменки ЗС України 7 спортивного клубу у м. Біла Церква здобули три медалі.

Важкоатлетка Анастасія Манєвська втретє в кар'єрі стала віцечемпіонкою Європи. На континентальній першості в в місті Софія, в Болгарії спортсменка здобула велике "срібло" вагової категорії до 87 кг.

Валентина Кісіль здобула на змаганнях бронзу у ваговій категорії понад 87кг (ривок 108кг)

Обидві спортсменки - працівниці Збройних Сил України 7 спортивного клубу у м. Біла Церква.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!