Білоцерківські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з важкої атлетики

• Білоцерківські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України
З 10 по 14 жовтня в Павлограді проходив відкритий Всеукраїнський турнір з важкої атлетики на призи Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева та чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років.

Саме в Дніпропетровській області такий чемпіонат проходив вперше за останні 20 років. Участь у змаганнях взяли 168 дівчат та юнаків з 18 областей України.

Білу Церкву та Київщину на змаганнях представляли вихованці ДЮСШ "Юність" - Олександра Гордієнко, Вікторія Федченко, Надія Бутовенко, Катерина Касько та тренер-викладач відділення важкої атлетики Сергій Васильович.

Першою розпочала змагання сама найлегша (30 кг) наша учасниця Марія Гордієнко і посіла шосте місце у ваговій категорії до 32 кг.

У ваговій категорії до 36 кг Вікторія Федченко виборює бронзову нагороду Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 13 років. Вікторія завершила виступ із сумою 69 кг у двоборстві.

Семикласниця ЗОШ № 4  Надія Бутовенко у ваговій категорії до 59 кг фінішує на 4-й позиції з результатом у сумі двоборства 75 кг.

Завершила свій виступ, посівши сьоме місце Катерина Касько у ваговій категорії до 64 кг із сумою двоборства 75 кг.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!