Білоцерківський борець здобув срібло міжнародного турніру в Естонії

В столиці Естонії відбувся міжнародний молодіжний турнір, де зібралося понад дві тисячі борців з 38 країн світу.

Спортсмени змагались одночасно на 14 килимах у  вікових категоріях U 20, U17, U15, U13.

Білоцерківський спортсмен, вихованець відділення вільної боротьби ДЮСШ «Богатир» Шаміль Велієв здобув на змаганнях срібну нагороду (U13, в.к.35 кг).

Загалом, українські команди здобули перше загальнокомандне місце в усіх трьох стилях боротьби.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!