Православну церкву України визнав один із найдавніших патріархатів світу

Друга після Вселенського Патріархату за місцем у Диптиху доєдналася до визнання автокефалії Православної Церкви України. Про це повідомили в ПЦУ.
Блаженнійший Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II під час Божественної літургії у храмі Архангелів у столиці Єгипту вперше під час Великого входу в Диптиху пом’янув ім’я Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія як Предстоятеля автокефальної Православної Церкви України.
«Ці визнання свідчать про те, що ми маємо справжню автокефалію і справжню незалежність. Вони переконливо розвіюють міфи, які дехто намагається поширювати серед наших співбратів у інших помісних Православних Церквах, а також і всередині України. Тому ми й надалі, крок за кроком, з Божою допомогою долатимемо перепони, які траплятимуться на шляху становлення Православної Церкви України», - заявив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
Як повідомлялося раніше, 5 січня в Стамбулі відбулося офіційне підписання томосу про автокефалію для Православної церкви України Вселенським патріархом Варфоломієм.
Тоді ж Вселенський патріархат благословив створення єдиної канонічної автокефальної помісної Православної церкви в Україні, незалежної від Російської православної церкви, що відбулося на об’єднавчому соборі в Києві 15 грудня.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе