СБУ заблокувала нелегальний видобуток вугілля в промислових масштабах

Служба безпеки України заблокувала нелегальний видобуток вугілля в промислових масштабах, що завдало державі збитків більш ніж на 8 млн. грн. у Донецькій області. 
Шестеро жителів Києва, Покровська і тимчасово окупованого Єнакієвого організували протиправний видобуток корисних копалин на території закритої шахти «Гірник». Вибірка вугілля на підпільному підприємстві, де працювало понад 30 гірників, відбувалася цілодобово у дві зміни без дотримання жодних правил безпеки.
Для легалізації видобутого вугілля бізнесмени використовували підроблену документацію одного з вугільних підприємств регіону, а також проводили фіктивні фінансово-господарські операції. Збували корисні копалини до установ і закладів Дніпропетровської, Запорізької та західних областей України.
За півроку функціонування нелегального бізнесу зловмисники встигли видобути майже 2,5 тисячі тонни вугілля.
Збитки держави склали понад 8 мільйонів гривень.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Наразі вирішується питання про оголошення зловмисникам підозри у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 240, ч. 1 ст. 272 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе