На Білоцерківщині п'яний водій спричинив ДТП : авто перекинулося на дах

На Білоцерківщині порушення ПДР призвело до ДТП.

Учора , 4 листопада , патрульні Білої Церкви отримали повідомлення про те, що за містом рухається нетверезий водій на автомобілі Geely.

Між містом Узин та селом Томилівка правоохороці виявили в полі перекинутий на дах вище вказаний транспортний засіб. В автомобілі нікого не було.
 
Патрульні встановили контактні дані власника автівки та його адресу проживання. Проїхавши за вказаною адресою, нас зустрів чоловік, який зізнався, що скоїв ДТП та пішов шукати евакуатор. Під час спілкування з громадянином були помітні ознаки алкогольного сп'яніння. Результат огляду виявився позитивним: 2,80 проміле алкоголю.

На щастя , ніхто не постраждав .

Поліцейські склали на водія адміністративні матеріали. Автомобіль евакуювали на майданчик тимчасового затримання ТЗ.

Читайте також: ДТП на Білоцерківщині: є потерпілий .




Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві через ворожу атаку є пошкодження інфраструктури
    Детальніше...
  • На Київщині в полі знайшли уламки російської ракети
    Детальніше...
  • Активував Starlink для військових рф: мешканцю Київщини повідомили про підозру у держзраді
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе