У Туреччині чоловік сплатив борги бідних у магазинах

Анонімний благодійник погасив борги людей у продуктових крамницях бідних районів Стамбула, а також залишив нужденним родинам конверти з готівкою на порозі будинків, пишуть Українські новини.
Сталося це в Тузлі - районі суднобудування, де проживає в основному робочий клас. Деякі тамтешні родини дізналися, що їхні рахунки за покупки сплатив невідомий чоловік.
«Хтось прийшов і попросив мене показати йому зошит, в яку я записую борги клієнтів. Було 4 людини з великими боргами, і я сказав йому, де вони живуть. Він знову повернувся після розмови з ними і сплатив усі борги. Я також дізнався, що він дав додаткові гроші цим сім'ям», - сказав власник одного з магазинів.
«Я запитав його, як його звуть, і він сказав мені: «Просто клич мене Робін Гуд»», - додав підприємець.
За словами іншого підприємця в Тузлі, анонімний благодійник сказав йому, що хоче заплатили борги тих, хто не може собі цього дозволити.
Вважається, що той же благодійник залишив і іншим малозабезпеченим сім'ям конверти з 1000 лір (приблизно $ 175) в інших робочих кварталах по всьому місту в березні, коли вартість продуктів харчування досягла піку, і виплатив 25 000 лір ($ 4370) боргів у продуктовому магазині в червні.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе