Білоцерківщині чоловіку загрожує до 7 років ув'язнення за зберігання боєприпасів

Зберігав арсенал боєприпасів: на Білоцерківщині чоловіку загрожує до 7 років ув'язнення


Як повідомили у поліції, 39-річний житель Ставищенської громади зберігав цілий арсенал зброї. 

Під час обшуків у нього виявили та вилучили:
- дві ручні димові гранати РДГ-2,
- ручну димову гранату РДГ-55,
- корпус ручних гранат РГД-5 та Ф1,
- підривачі до ручних гранат УЗРГМ-2 і УЗРГМ-7
 230 набоїв калібру 5,45 мм.
 
Чоловіка затримали та доправили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі повідомили йому про підозру за фактом придбання та зберігання  бойових припасів, без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Читайте також: У Білій Церкві виявили нелегальне казино 





Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Атака на Київщину: наслідки фіксують у чотирьох районах, троє постраждалих
    Детальніше...
  • Росіяни здійснили масовану атаку на Київ: четверо загиблих, понад 60 постраждалих
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині у ДТП загинули двоє дітей 12 та 16 років
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе