Ще один удар для Перемоги: «Українська команда» передала авто для групи «Гюрза»

ВШ «Українська команда» не зупиняється – чергова автівка вже на передовій. 

Цього разу її отримали бійці розвідувальної групи «Гюрза» – справжні герої, які билися за Харківщину, Донеччину, а зараз тримають рубежі на Запорізькому напрямку. Їхня робота – це постійний ризик, перші зіткнення з ворогом, точні удари по цілях у тилу окупантів.

«Кожен такий внесок – це шанс на життя і ще один крок до Перемоги. Ми не чекаємо – ми діємо. «Українська команда» допомагає армії системно, і чергова автівка — ще одне підтвердження. Дякую всім, хто долучається до нашої спільної справи. Разом сильніші!», – наголосив лідер ВШ «Української команди» Київщини Микола Бабенко.

Від початку великої війни «Українська команда» вже передала понад 80 автомобілів, 3000 дронів та спорядження на фронт – загалом майже на пів мільярда гривень.

Читайте також: На передову відправився ще один автомобіль від ВШ Українська Команда 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині чоловік вчинив замах на вбивство - підозрюваному загрожує довічне ув'чзнення
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині потяг збив людину - мешканець Білої Церкви помер на місці
    Детальніше...
  • У Білій Церкві виявили тіло потопельника
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе