З берлінського музею грабіжники за 15 хвилин винесли коштовності на десятки тисяч євро

Поліція в Берліні продовжує пошуки злочинців, які в неділю пограбували музей Штазі в столиці ФРН і винесли звідти вісім орденів і коштовності сумою в кілька десятків тисяч євро, з посиланням на німецьку газету «Франкфуртер Альгемайне Цайтунг» повідомляє Інтерфакс.
Злочинці проникли в музей Штазі, який знаходиться в будівлі міністерства державної безпеки НДР, через вікно першого поверху і розбили чотири вітрини.
Грабіжники винесли з музею золоті прикраси: весільні обручки, обручки з дорогоцінним камінням і годинник, які були конфісковані Штазі.
Вартість деяких орденів складає кілька тисяч євро. Однак, як зазначив директор музею Штазі Єрг Дрізельманн, не всі вкрадені експонати були справжніми.
Повідомляється, що пограбування тривало не більше 15 хвилин. Цілодобової охорони музей не має.
Музей Штазі пограбували через тиждень після того, як зі скарбниці «Зелене зведення» в Дрездені були викрадені діаманти 18 століття. Поліція опублікувала світлини елементів трьох гарнітурів, інкрустованого 770 діамантами ефеса шпаги, королівського перлового намиста, діамантового польського Ордена Білого орла, підвісок і нагрудних прикрас, які були винесені з музею. ЗМІ повідомляли, що сума вкраденого становить 1 млрд євро.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе