До редакції ТРК Крокус звернулися батьки учнів школи №5 зі скаргами на умови перебування дітей в укритті.За словами батьків, діти змушені стояти по кілька годин, під час тривоги, адже сидячих місць немає.
Туалети лише для галочки. В укритті душно, відчувається сильний запах цвілі, питна вода та стаканчики відсутні. Лише два маленькі смітники на все укриття, а бочки з технічною водою — порожні.
Також нарікають на аварійний стан: проводка торчить, евакуаційний вихід надто вузький і передбачає підйом драбиною.
Окремо підкреслюють, що під час повітряної тривоги вчителі залишаються на вулиці, а діти перебувають у сховищі самі.
Батьки просять владу та відповідальні служби звернути увагу на цю ситуацію й створити для дітей безпечніші та людяніші умови під час тривог.
Читайте також:
На Білоцерківщині підозрюють посадовців у махінаціях з будматеріалами